Ďakujem p. Klaudii Villemovej za profesionálny servis, vďaka ktorému prebehla kúpa mojej nehnuteľnosti bez najmenších problémov. Ak by som v budúcnosti opäť riešila predaj/kúpu nehnuteľnosti, určite sa obrátim na p. Klaudiu. Bola maximálne skvelá. Všetko trpezlivo vysvetlila, pomohla aj nad rámec vecí, za čo jej patrí naozaj obrovská vďaka. Po celý čas komunikovala transparentne, zrozumiteľne vždy ma informovala o všetkom. Klaudiu odporúčam všetkými desiatimi.
Chcem touto cestou poďakovať p. Mgr. Klaudii Villemovej za vynikajúci prístup a skvelú spoluprácu pri sprostredkovaní prenájmu bytu. Rád sa na spoluprácu s p. Klaudiou obrátim aj v budúcnosti.
Boli sme účastníkmi pomerne komplikovanej transakcie ohľadom našich nehnuteľností, v rozsahu viac ako 1 milion EUR, ktorú mala na starosti Klaudia Villemová. Pani Villemová, ktorá celú vec riadila a vybavovala, sa zhostila svojej úlohy veľmi profesionálne, spoľahlivo a vysoko efektívne. Sme s priebehom transakcie veľmi spokojní. / We were part of a complicated real estate transaction, in excess of 1 million EUR, which has been managed by Klaudia Villemova. Madam Villemova did a very professional, reliable and efficient work on the transaction. We have been very satisfied with the results.
Oceňujem maximálne profesionálny a ľudský prístup Mgr. Klaudie Villemovej, jej profesionalitu, serióznosť , promptnosť, ústretovosť a osobitý prístup ku klientovi. Jednoznačne by som jej služby využila znovu a všetkým mojím známym ju budem len odporúčať. S pozdravom a prianím pekného dňa, Ing. Jana K.
Dakujem za ochotu, pristup, zodpovedanie vsetkych otazok, aj za mily darcek ku kolaudacii. za celkovy dojem aj za ustretovost. davam jednotku s hviezdickou, pani vie co robi a vyzna sa, vidiet, ze ju praca naplna a bavi.
Pani Villemová ja som ako klient bol veľmi spokojný s vašou spoluprácou. Najprv ste mi našli prenájom za mňa a moju rodinu a po nejakom čase ste mi vybavili, aby sme si kúpili byt. Tak pani Villemová ja som s manželkou veľmi spokojný, že ste sa snažili nám pomôcť. Ďakujem vám veľmi pekne z ❤
Spolupráca s p Klaudiou Villemovou bola viac než výborná. Profesionálny prístup a musím povedať, že vzhľadom na začínajúcu krízu korony v čase prenájmu mojho bytu si s tým veľmi dobre poradila. Maximálna spokojnosť s jej prácou, Naozaj vie ako klientovi pomôcť a oceňujem aj osobný prístup, že sa s ňou dá otvorene rozprávať. Môžem len vrelo odporúčať :), Ďakujem veľmi krásne. Klaudia je a bude u mna TOP Maklér
S pracou Klaudie Villemovej som bola nadmieru spokojná. Jej profesionálny, spoľahlivý a zodpovedný prístup ci už pri prehliadke bytu alebo pri uzatváraní zmluvy veľmi oceňujem.
Sl. Villemová je vysoko kvalifikovaná maklérka nehnuteľností. Má dobrú taktiku = maximálne uspokojiť klienta, ktorý ju ďalej odporučí ďalej ( jednak v ponuke bytu, vypracovaní všetkých podkladov a hlavne ako klient sa môžete spoľahnúť že Vás neoklame čo je v tomto odbore veľmi dôležité). Z jednej ponuky bytu sa zrealizovali za posledné 4 roky 5 dohôd a mám istotu že hocikedy môžem zatelefonovať a budem maximálne spokojná. Vrele odporúčam a držím palce.
Klaudia je maklérka s bohatými skúsenosťami a výbornými komunikačnými schopnosťami. Pri predaji bytu sme sa ľahko a rýchlo dohodli a všetko prebehlo podľa predstáv. Stretla som úž viac realitných maklérov, no najlepšie sa mi spolupracovalo s Klaudiou. Je to skutočný profesionál.
Od leta 2019 do konca roku 2019 sme predávali 3-izbový byt na poslednom ôsmom poschodí na Dlhých dieloch na Matejkovej ulici č.16. Vystriedali sme niekoľko realitných kancelárií, ale ani jednej sa nepodarilo predať náš byt. Až keď sme oslovili p. Villemovu, nastala zmena a začalo prichádzať viac a viac záujemcov. Zo začiatku sa ľudia napriek početným obhliadkam viac neozývali, ale na naše prekvapenie p.Villemova neúnavne privádzala nových a nových klientov. Boli sme v časovej tiesni a potrebovali sme hlavne hotovosť. Podarilo sa jej zohnať pomerne rýchlo kupcu s hotovosťou. Týmto jej chceme veľmi pekne poďakovať a odporučiť aj ďalším, či už predávajúcim alebo kupujúcim. Takto by mal pristupovať k svojej práci každý realitný agent.
Ďakujem pani Villemovej za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Cením si veľmi kvalitný a profesionálny prístup. V budúcnosti by som sa opäť obrátila na jej služby, vrelo odporúčam.
Pri predaji nášho bytu bola p. Villemová veľmi ústretová a milá. Svoju prácu robí na vysokej profesionálnej úrovni a preto by som ju odporučila aj iným klientom.
Klaudia Villemová ma ochotne sprevádzala celým procesom predaja bytu a pomohla mi konzultovať aj právne záležitosti spojené s kúpou novej nehnuteľnosti. S jej prístupom a profesionalitou som bol spokojný, výsledok bol podľa mojich predstáv.
Pani Villemová ja som ako klient bol veľmi spokojný s vašou spoluprácou. Najprv ste mi našli prenájom za mňa a moju rodinu a po nejakom čase ste mi vybavili, aby sme si kúpili byt. Tak pani Villemová ja som s manželkou veľmi spokojný, že ste sa snažili nám pomôcť. Ďakujem vám veľmi pekne z ❤.
Ďakujeme pani maklérke za vysoko profesionálny prístup, vďaka ktorému už niekoľko rokov využívame jej služby pri predaji aj prenájme našich nehnuteľností.
Dobrý deň pani Villemová. S Vašou prácou sme na 100 percent spokojní, poradili ste, informovali, veci ste dotiahli do konca. Ste na slovo vzatá odborníčka. Veľmi ste nám pomohli, za čo Vám patrí veľká vďaka. Ak budeme potrebovať pomoc, obrátime sa na Vás. Prajeme Vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote.
Chceli by sme sa Vám poďakovať za veľmi korektný a profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho bytu. Oceňujeme kreativitu a komunikatívnosť počas vybavovania všetkých potrebných dokladov. Sme veľmi radi, že sme sa stretli s takým fundovaným prístupom Mgr. Klaudie Villemovej.
Pri kúpe mojho bytu bola od začiatku Klaudia najlepšou voľbou realitného agenta. Jej profesionalita, komunikácia a znalosť trhu boli na najvyššej úrovni . Počas celého procesu bola veľmi proaktívna, ústretová a komunikatívna. Bola skvelou podporou, ktorá ma držala v obraze pri každom kroku. S ničím nemala žiadne veľké problémy, dokonca v mnohých bodoch kúpy prišla s vlastnými veľmi prepracovanými ideami. Jednou vetou: "SKVELÝ PROFESIONÁL, S KTORÝM JE RADOSŤ SPOLUPRACOVAŤ."

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zadarmo

spracovaním osobných údajov