Vážení návštevníci mojej stránky,

srdečne Vás vítam :-). Dovoľte, aby som sa Vám predstavila. Volám sa Klaudia Villemová, narodila som sa 27.10.1986 v Komárne a od roku 2006 žijem dlhodobo v Bratislave. Ukončila som tu v r. 2011 úspešne magisterské študium Fakulty práva, na Paneurópskej vysokej škole. Mojím snom bolo pracovať ako advokátka, ale napokon ma osud viedol inou cestou, k realitám. :-)

Realitnému sprostredkovaniu sa venujem od roku 2014 a hneď od začiatku ma táto práca chytila za srdce. Rada pomáham ľuďom pri hľadaní svojho vysnívaného bývania alebo majiteľom nehnuteľností pri hľadaní vhodného kupcu alebo nájomcu. Ku každému prípadu pristupujem individuálne, s profesionálnym prístupom a plným nasadením. Najväčšou odmenou pre mňa je, ak je klient po úspešnom zrealizovaní obchodu spokojný. Nakoľko som vyštudovala právnickú fakultu a vždy ma napĺňala práca s ľuďmi, v tejto práci som sa hneď od začiatku skutočne našla. Celé roky sa zároveň neustále snažím vzdelávať a pracovať na sebe, aby som klientom ponúkla čo najlepšie služby. 

Moju prácu skutočne milujem a robím ju celým srdcom. Pri nábore nehnuteľností do ponuky, som celé roky osobne vyhotovovala fotografie pomocou môjho zrkadlového objektívu, keďže ma baví aj fotografovanie a absolvovala som aj kurz fotografovania, začala som točiť aj video prehliadky, najmä počas obdobia lockdownov, aby sa klienti vedeli prejsť po byte aj z pohodlia domu a videli ho v reále, ale zároveň využívam aj profesionálneho fotografa na fotografie, videá a aj na vyhotovenie 3D virtuálnej prehliadky, 2D alebo 3D pôdorysu a ďalších služieb. Pracujem aj na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn...). Všetko s jasným cieľom. Predať zverenú nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k plnej spokojnosti mojich klientov.

Za viac ako 9 rokov pôsobnosti v realitách som uskutočnila úspešne približne 150 predajov nehnuteľností a cca. 250 prenájmov. Spolupracovala som s 3 realitnými kanceláriami. Počas mojej pôsobnosti v realitných kanceláriách sa mi podarilo dosiahnuť ocenenia viackrát po sebe ako "Maklér roka" alebo "Maklér mesiaca". Koncom roka 2021 som sa rozhodla ísť vlastnou cestou a osamostatniť sa. Keďže som sa na túto cestu zatiaľ vydala sama, bez tímu maklérov, nakoľko som si chcela vybrať do tímu tých správnych ľudí, vznikla tak realitná kancelária, ktorá nesie moje meno RK Mgr. Klaudia Villemová :-).

V súčasnosti v r. 2023 sa mení názov mojej realitnej kancelárie na MIRACLE REAL, s.r.o. Momentálne sa pripravuje aj webová stránka miraclereal.sk.

red2-01

 

Venujem sa hlavne lokalite Karlova Ves, keďže v nej sama roky bývam, ale aj intenzívne lokalite Starého Mesta, kde som sa za roky praxe v realitách venovala veľmi veľa nehnuteľnostiam či už prenájmom alebo predajom, a tiež roky pôsobím v Dúbravke, ale aj v iných častiach Bratislavy (Lamač, Záhorská Bystrica, DNV, Petržalka, Ružinov, Nové Mesto, atď.). V poslednej dobe som rozšírila svoju pôsobnosť aj mimo Bratislavy (okolie Bratislavy - Senec, Malacky, Trnava, Pezinok a pod.).

Som zároveň členkou Realitnej únie SR a riadim sa jej Realitným kódexom. Realitná únia SR mi tiež pomáha so zakladaním realitnej kancelárie, aby bolo všetko tak ako má byť :-) a tiež sa zúčastňujem rôznych webinárov, diskusií s kolegami a inými realitnými kanceláriami, ktoré Realitná únia organizuje, aby som bola stále v obraze, keďže realitný trh je premenlivý a neustále na ňom prebiehajú rôzne zmeny. 

clen_realitnej_unie_300x475_1

Už v prvých mesiacoch mojej pôsobnosti v realitnom biznise som sa zúčastnila v relácii Nové Bývanie na Jojke, kde som prezentovala byt na Cikkerovej ulici na predaj, v mojej najobľúbenejšej lokalite, keďže kúsok od bytu aj bývam, na Dlhých Dieloch, v Karlovej Vsi. Ak si chcete pozrieť moje úplné začiatky :-), tu je link na video z archívu (začínam cca. na 18.minúte): https://videoportal.joj.sk/nove-byvanie/epizoda/25100-bratislava-dubravka

O zhruba rok neskôr ma znova zavolali do relácie Nové bývanie. Tentokrát som prezentovala veľmi pekný byt v Starom Meste na Skalnej ulici s pôvodnými drevenými parketami a kachľami. Ak by ste si ho radi pozreli, tu je link na video z archívu (začína na cca. 14:40 min.): https://videoportal.joj.sk/nove-byvanie/epizoda/30866-bratislava-stare-mesto

Nakoľko sa celé roky snažím neustále čo najviac vzdelávať a pracovať na sebe, absolvovala som niekoľko kurzov, z ktorých viaceré končili Certifikátom. Snažím sa tiež vzdelávať a dopĺňať si vedomosti nielen v oblasti realít, ale aj v osobnostnom rozvoji, keďže je to podľa môjho názoru veľmi dôležitá súčasť cesty k úspechu a k dosiahnutiu kvalitných výsledkov pri práci.

scan0022scan0021

scan0020  

V roku 2020 som sa rozhodla urobiť radikálnejšiu zmenu v mojom zabehnutom systéme práce, a tak som absolvovala program "Miliónový maklér" od Tomáša Kučeru.

certifikat_milionovy_makler2020

Nakoľko k tomuto programu patril na záver ešte 1dňový live seminár a žiaľ v r. 2020 boli rôzne lockdowny, absolvovala som toto naživo stretnutie zároveň spojené s doplnením o nové zaujímavé poznatky z oblasti marketingu a iných oblastí a príjemné stretnutie s kolegami z realít, na jeseň v r. 2022 v Prahe.

img_9734

 

Čo ma viedlo k tomu, aby vznikla táto stránka?

Hľadala som spôsob ako klientom a ľuďom, ktorí sa rozhodujú o predaji či kúpe, ukázať kto som, aby vedeli komu zverujú predaj či prenájom nehnuteľnosti do rúk a zároveň, aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel v prístupe a spôsobe práce makléra je celkom veľký. Budem rada, ak si prečítate tipy a články na tejto stránke.

Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj alebo prenájom nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každou transakciou nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh :-). A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani kupujúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení profesionálnej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svoje dobré meno a povesť. Za mňa potom hovoria referencie mojich spokojných klientov. Nájdete ich tu: https://klaudiavillemova.sk/referencie

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami aj osobne stretnem pri káve. :-)

Teším sa na Vás.

Mgr. Klaudia Villemová

Mgr. Klaudia Villemová
9
rokov skúseností v odbore
1000 +
klientov
400 +
realizovaných transakcií

Prečo práve so mnou?

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam Vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA

Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Bývam tu, poznám to tu a mám za sebou dlhoročné skúsenosti.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zadarmo

spracovaním osobných údajov