Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


VÝNIMOČNÝ 2I BYT S LOGGIOU A PARKOVANÍM VO VIENNA GATE

Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení predávajúceho Vám ponúkame na predaj krásny, priestranný 2 izbový byt s loggiou a panoramatickým výhľadom, vo vyhľadávanej lokalite, v novostavbe Vienna Gate, na Kopčianskej ulici v Petržalke.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 10.poschodí z 15 bytového domu s 3 výťahmi, strážnou službou, obchodnou galériou a kompletnou občianskou vybavenosťou priamo v budove. Podlahová plocha bytu je 64,4 m2, k bytu prislúcha aj loggia. Dispozične je byt riešený veľkou vstupnou chodbou so vstavanými skriňami, veľkorysou kúpeľňou, v ktorej sa nachádza vaňa, 2 umývadlá so zrkadlom, WC, bidet a nová pračka. Z chodby sa vstupuje do veľkej obývačky spojenej s kuchyňou (kuchynská linka v tvare U so spotrebičmi), ďalej sa v byte nachádza samostatná spálňa. Z bytu je nádherný panoramatický výhľad na okolie, byt je orientovaný na severovýchod, príjemné posedenie na loggii aj počas leta. Byt sa predáva aj s kompletným zariadením a vybavením (vrátane spotrebičov).

Technické špecifikácie: Byt sa nachádza v novostavbe skolaudovanej v r. 2009. V byte je centrálna klimatizácia, kúrenie, optický internet, videovrátnik, hliníkové veľkoformátové okná so žalúziami. Výhodou bytu je, že sa dá meniť dispozícia bytu podľa aktuálnych potrieb majiteľa bytu (posúvať priečky v byte). Mesačné náklady na bývanie sú cca. 230Eur pre 2 osoby komplet so všetkým vrátane internetu a energií. Parkovanie je možné v garáži pre návštevy. K bytu je možné kúpiť aj garážové státie v podzemnej garáži bytového domu za 25.000Eur. V bytovom dome je možnosť aj prenájmu garážového státia v dome, prípadne rezidenčné parkovanie pri dome. Bezbariérový vstup do domu.

Okolie a vybavenosť: Ponúkaný byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou priamo v bytovom dome (Tesco Express, mäsiarstvo, drogéria, notár, kaviareň, pizzeria, lekár, lekáreň, fitnesscentrum, yoga centrum, ďalšie obchody a služby). Hneď oproti domu je zastávka MHD a tiež Železničná stanica Petržalka. Výborná dostupnosť do centra mesta aj na obchvat.

Cena nehnuteľnosti je dohodou, informácia o cene nehnuteľnosti v RK.

V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie, prosím, kontaktujte:

MIRACLE REAL, s.r.o.

Mgr. Klaudia Villemová
tel. kontakt: 0948 773 343
E-mail: villemovak@gmail.com
Web: www.klaudiavillemova.sk

V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis, príprava zmlúv, návrhu na vklad a odovzdanie nehnuteľnosti, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, LV, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok pri podaní návrhu na vklad na katastri.

Mgr. Klaudia Villemová

 

Realitnému sprostredkovaniu sa venujem od roku 2014 a hneď od začiatku ma táto práca chytila za srdce. Rada pomáham ľuďom pri hľadaní svojho vysnívaného bývania alebo majiteľom nehnuteľností pri hľadaní vhodného kupcu alebo nájomcu. Ku každému prípadu pristupujem individuálne, s profesionálnym prístupom a plným nasadením. Najväčšou odmenou pre mňa je, ak je klient po úspešnom zrealizovaní obchodu spokojný. Nakoľko som vyštudovala právnickú fakultu a vždy ma napĺňala práca s ľuďmi, v tejto práci som sa hneď od začiatku skutočne našla. Celé roky sa zároveň neustále snažím vzdelávať a pracovať na sebe, aby som klientom ponúkla čo najlepšie služby. 

Moju prácu skutočne milujem a robím ju celým srdcom. Pri nábore nehnuteľností do ponuky, som celé roky osobne vyhotovovala fotografie pomocou môjho zrkadlového objektívu, keďže ma baví aj fotografovanie a absolvovala som aj kurz fotografovania, začala som točiť aj video prehliadky, najmä počas obdobia lockdownov, aby sa klienti vedeli prejsť po byte aj z pohodlia domu a videli ho v reále, ale zároveň využívam aj profesionálneho fotografa na fotografie, videá a aj na vyhotovenie 3D virtuálnej prehliadky, 2D alebo 3D pôdorysu a ďalších služieb. Pracujem aj na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn...). Všetko s jasným cieľom. Predať zverenú nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k plnej spokojnosti mojich klientov.

Spolupracujem aktívne tiež s advokátskou kanceláriou, finančným poradcom, a inými odborníkmi, pretože sa snažím, aby celý obchod prebehol hladko a klient sa mohol spoľahnúť na prefosionálne poskytnuté služby, kde sa myslí na každy detail a krok pri obchode. Snažím sa byť zároveň flexibilná a otvorená aj novým požiadavkám klientov a prispôsobiť poskytované služby konkrétnym potrebám klienta.

Za mojich 8 rokov pôsobnosti v realitách som uskutočnila úspešne približne 130 predajov nehnuteľností a cca. 200 prenájmov. Spolupracovala som s 3 realitnými kanceláriami. Počas mojej pôsobnosti v realitných kanceláriách sa mi podarilo dosiahnuť ocenenia viackrát po sebe ako "Maklér roka" alebo "Maklér mesiaca". Koncom roka 2021 som sa rozhodla ísť vlastnou cestou a osamostatniť sa. Keďže som sa na túto cestu zatiaľ vydala sama, bez tímu maklérov, nakoľko som si chcela vybrať do tímu tých správnych ľudí, vznikla tak realitná kancelária, ktorá nesie moje meno RK Mgr. Klaudia Villemová :-).

V súčasnosti od jari r. 2023 pracujem na ďaľšom posune, a to príprave kancelárie/prevádzky na Obchodnej 22, v Bratislave, v Royko Passage :-), pričom sa zároveň mení názov mojej realitnej kancelárie na MIRACLE REAL, s.r.o. Rada Vás privítam v novom priestore na kávičke :-).

red2-01

Venujem sa hlavne lokalite Karlova Ves, keďže v nej sama roky bývam, ale aj intenzívne lokalite Starého Mesta, kde som sa za roky praxe v realitách venovala veľmi veľa nehnuteľnostiam či už prenájmom alebo predajom, a tiež roky pôsobím v Dúbravke, ale aj v iných častiach Bratislavy (Lamač, Záhorská Bystrica, DNV, Petržalka, Ružinov, Nové Mesto, atď.). V poslednej dobe som však rozšírila som svoju pôsobnosť aj mimo Bratislavy (okolie Bratislavy - Senec, Malacky, Trnava, Pezinok a pod.), keďže momentálne skladám starostlivo vlastný tím maklérov, ktorí ochotne pomôžu, poradia, ak by som sa nemohla ja osobne venovať niektorým veciam z časového hľadiska :-).

Som zároveň členkou Realitnej únie SR a riadim sa jej Realitným kódexom. Realitná únia SR mi tiež pomáha so zakladaním realitnej kancelárie, aby bolo všetko tak ako má byť :-) a tiež sa zúčastňujem rôznych webinárov, diskusií s kolegami a inými realitnými kanceláriami, ktoré Realitná únia organizuje, aby som bola stále v obraze, keďže realitný trh je premenlivý a neustále na ňom prebiehajú rôzne zmeny. 

 clen_realitnej_unie_300x475_1

Nakoľko sa celé roky snažím neustále čo najviac vzdelávať a pracovať na sebe, absolvovala som niekoľko kurzov, z ktorých viaceré končili Certifikátom.

scan0020 scan0021scan0022

certifikat_milionovy_makler2020

 

Čo ma viedlo k tomu, aby vznikla táto stránka?

Hľadala som spôsob ako klientom a ľuďom, ktorí sa rozhodujú o predaji či kúpe, ukázať kto som, aby vedeli komu vlastne zverujú predaj či prenájom nehnuteľnosti do rúk a zároveň, aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel v prístupe a spôsobe práce makléra je celkom veľký. Budem rada, ak si prečítate tipy a články na tejto stránke.

Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj alebo prenájom nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každou transakciou nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh :-). A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani kupujúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení profesionálnej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svoje dobré meno a povesť. Za mňa potom hovoria referencie mojich spokojných klientov. Nájdete ich tu: https://klaudiavillemova.sk/referencie

Ešte trochu bližšie informácie o mne sa dočítate v sekcii "O mne" https://klaudiavillemova.sk/o-mne

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami aj osobne stretnem pri káve. :-)

Teším sa na Vás.

Mgr. Klaudia Villemová


Mgr. Klaudia Villemová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF