Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Štýlový 3i byt s balkónom, parkovaním v Malackách

2-01

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení štýlový 3-izbový byt v novostavbe. Bytový dom sa nachádza v Malackách na Ceste Mládeže. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6. zo 6. poschodí s výťahom a disponuje krásnymi výhľadmi do okolitej prírody. Napriek veľkorysej rozlohe sú prevádzkové náklady nízke, činia 120 eur na mesiac. Rozloha bytu je 76,5 m2, z toho balkón tvorí 4,7 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatnej toalety, obývacej izby spojenej s kuchyňou a dvoch nepriechodných spálni. Kuchynská linka je kompletne vybavená, vrátane umývačky riadu. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa, v kúpeľni práčka so sušičkou. Kúrenie je ústredne s možnosťou nastavenia teploty prostredníctvom termostatu. V cene bytu je aj parkovacie miesto priamo pod bytovým domom.

Cena nehnuteľnosti je 163.000Eur vrátane parkovacieho miesta a provízie pre RK, ktorá zahŕňa aj právny a hypotekárny servis, v prípade záujmu o kompletné zariadenie a vybavenie bytu sa k cene pripočítava 3.000eur. Celková cena nehnuteľnosti vrátane všetkých poplatkov, parkovacieho miesta a kompletného zariadenia a vybavenia bytu je 166.000Eur.

VYHOTOVENÝ ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII!!!

Pre lepšiu predstavu si pozrite našu 3D obhliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=mQi4GNH5S9Z

Lokalita:
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť školy, škôlky, ihriská, obchody, nákupné centrum, pošta, nemocnica. Zastávka MHD je v blízkosti nehnuteľnosti.

Voľný čas:
okolitá príroda s možnosťou turistiky, wellness hotel, športoviská, fitnescentrá.
Z Malaciek je priame napojenie na diaľnicu D2 do Bratislavy a CZ.

V prípade záujmu ma kontaktujte:

Mgr. Klaudia Villemová
tel. kontakt: 0948 773 343
E-mail: villemovak@gmail.com
Web: www.klaudiavillemova.sk

V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis, príprava zmlúv, návrhu na vklad a odovzdanie nehnuteľnosti, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, LV, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok pri podaní návrhu na vklad na katastri.

3D scan

Mgr. Klaudia Villemová

 

Realitnému sprostredkovaniu sa venujem od roku 2014 a hneď od začiatku ma táto práca chytila za srdce. Rada pomáham ľuďom pri hľadaní svojho vysnívaného bývania alebo majiteľom nehnuteľností pri hľadaní vhodného kupcu alebo nájomcu. Ku každému prípadu pristupujem individuálne, s profesionálnym prístupom a plným nasadením. Najväčšou odmenou pre mňa je, ak je klient po úspešnom zrealizovaní obchodu spokojný. Nakoľko som vyštudovala právnickú fakultu a vždy ma napĺňala práca s ľuďmi, v tejto práci som sa hneď od začiatku skutočne našla. Celé roky sa zároveň neustále snažím vzdelávať a pracovať na sebe, aby som klientom ponúkla čo najlepšie služby. 

Moju prácu skutočne milujem a robím ju celým srdcom. Pri nábore nehnuteľností do ponuky, som celé roky osobne vyhotovovala fotografie pomocou môjho zrkadlového objektívu, keďže ma baví aj fotografovanie a absolvovala som aj kurz fotografovania, začala som točiť aj video prehliadky, najmä počas obdobia lockdownov, aby sa klienti vedeli prejsť po byte aj z pohodlia domu a videli ho v reále, ale zároveň využívam aj profesionálneho fotografa na fotografie, videá a aj na vyhotovenie 3D virtuálnej prehliadky, 2D alebo 3D pôdorysu a ďalších služieb. Pracujem aj na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn...). Všetko s jasným cieľom. Predať zverenú nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k plnej spokojnosti mojich klientov.

Spolupracujem aktívne tiež s advokátskou kanceláriou, finančným poradcom, a inými odborníkmi, pretože sa snažím, aby celý obchod prebehol hladko a klient sa mohol spoľahnúť na prefosionálne poskytnuté služby, kde sa myslí na každy detail a krok pri obchode. Snažím sa byť zároveň flexibilná a otvorená aj novým požiadavkám klientov a prispôsobiť poskytované služby konkrétnym potrebám klienta.

Za mojich 8 rokov pôsobnosti v realitách som uskutočnila úspešne približne 130 predajov nehnuteľností a cca. 200 prenájmov. Spolupracovala som s 3 realitnými kanceláriami. Počas mojej pôsobnosti v realitných kanceláriách sa mi podarilo dosiahnuť ocenenia viackrát po sebe ako "Maklér roka" alebo "Maklér mesiaca". Koncom roka 2021 som sa rozhodla ísť vlastnou cestou a osamostatniť sa. Keďže som sa na túto cestu zatiaľ vydala sama, bez tímu maklérov, nakoľko som si chcela vybrať do tímu tých správnych ľudí, vznikla tak realitná kancelária, ktorá nesie moje meno RK Mgr. Klaudia Villemová :-).

V súčasnosti od jari r. 2023 pracujem na ďaľšom posune, a to príprave kancelárie/prevádzky na Obchodnej 22, v Bratislave, v Royko Passage :-), pričom sa zároveň mení názov mojej realitnej kancelárie na MIRACLE REAL, s.r.o. Rada Vás privítam v novom priestore na kávičke :-).

red2-01

Venujem sa hlavne lokalite Karlova Ves, keďže v nej sama roky bývam, ale aj intenzívne lokalite Starého Mesta, kde som sa za roky praxe v realitách venovala veľmi veľa nehnuteľnostiam či už prenájmom alebo predajom, a tiež roky pôsobím v Dúbravke, ale aj v iných častiach Bratislavy (Lamač, Záhorská Bystrica, DNV, Petržalka, Ružinov, Nové Mesto, atď.). V poslednej dobe som však rozšírila som svoju pôsobnosť aj mimo Bratislavy (okolie Bratislavy - Senec, Malacky, Trnava, Pezinok a pod.), keďže momentálne skladám starostlivo vlastný tím maklérov, ktorí ochotne pomôžu, poradia, ak by som sa nemohla ja osobne venovať niektorým veciam z časového hľadiska :-).

Som zároveň členkou Realitnej únie SR a riadim sa jej Realitným kódexom. Realitná únia SR mi tiež pomáha so zakladaním realitnej kancelárie, aby bolo všetko tak ako má byť :-) a tiež sa zúčastňujem rôznych webinárov, diskusií s kolegami a inými realitnými kanceláriami, ktoré Realitná únia organizuje, aby som bola stále v obraze, keďže realitný trh je premenlivý a neustále na ňom prebiehajú rôzne zmeny. 

 clen_realitnej_unie_300x475_1

Nakoľko sa celé roky snažím neustále čo najviac vzdelávať a pracovať na sebe, absolvovala som niekoľko kurzov, z ktorých viaceré končili Certifikátom.

scan0020 scan0021scan0022

certifikat_milionovy_makler2020

 

Čo ma viedlo k tomu, aby vznikla táto stránka?

Hľadala som spôsob ako klientom a ľuďom, ktorí sa rozhodujú o predaji či kúpe, ukázať kto som, aby vedeli komu vlastne zverujú predaj či prenájom nehnuteľnosti do rúk a zároveň, aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel v prístupe a spôsobe práce makléra je celkom veľký. Budem rada, ak si prečítate tipy a články na tejto stránke.

Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj alebo prenájom nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každou transakciou nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh :-). A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani kupujúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení profesionálnej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svoje dobré meno a povesť. Za mňa potom hovoria referencie mojich spokojných klientov. Nájdete ich tu: https://klaudiavillemova.sk/referencie

Ešte trochu bližšie informácie o mne sa dočítate v sekcii "O mne" https://klaudiavillemova.sk/o-mne

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami aj osobne stretnem pri káve. :-)

Teším sa na Vás.

Mgr. Klaudia Villemová


Mgr. Klaudia Villemová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF