Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRIESTRANNÝ 3,5I BYT PRI NÁBREŽÍ DUNAJA V CENTRE

Popis nehnuteľnosti

Z poverenia majiteľov Vám exkluzívne ponúkam na predaj príjemný, priestranný 3,5 izbový byt, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, vo vyhľadávanej lokalite, v centre Bratislavy, na Múzejnej ulici.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome. Podlahová plocha bytu je 75 m2 plus polizba cca. 4,2 m2 (zamurovaná loggia). K bytu patrí aj latková pivnica (cca. 2x2 m). Dispozične je byt riešený dlhou vstupnou chodbou, priestrannou obývačkou, dvoma samostatnými priestrannými spálňami, samostatnou kuchyňou, z ktorej sa vchádza na zamurovanú loggiu (momentálne pol izba) a z nej do samostatnej komory s práčkou. Z chodby je vstup do samostatnej kúpeľne s vaňou a do samostatného WC. Veľkou výhodou bytu je možnosť rekonštrukcie bytu podľa vlastných predstáv a zmeny dispozície (zmena pol izby na loggiu, zmena komory na 2. WC, zväčšenie kúpeľne a podobne). Byt je veľmi príjemný, tichý, kuchyňa, polizba a spálňa sú orientované do dvora, obývačka a jedna izba do tichej ulice.

Technické špecifikácie: Byt je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, výhodou sú pôvodné drevené parkety, pôvodné drevené okná, dvere, na chodbe je osadená podlaha terazzo. Mesačné náklady sa platia správcovi cca. 240Eur pre 2 osoby. Bytový dom je z r. 1952 a je vo veľmi dobrom stave, má novú kotolňu, vymaľovaný vchod, nová strecha, vymenené okná, schránky, brány na čip, rozvody elektriny v dome boli tiež menené. V dome je k dispozícii bicykláreň - kočíkáreň a ďalšie priestory. Výhodou je tiež vnútroblok domu s vlastným dvorom, ktorý je možné využívať.

Parkovanie je možné priamo pred domom a v blízkom okolí, kde sa nachádzajú parkovacie miesta pre rezidentov Starého mesta. Neďaleko od domu sa nachádza tiež verejné parkovisko na Nábreží Dunaja.

Okolie a vybavenosť: Ponúkaný byt sa nachádza vo výbornej, vyhľadávanej lokalite, s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí, v centre Bratislavy, kúsok od nábrežia Dunaja a Šafárikovho námestia. Pešia dostupnosť do historického centra mesta, tiež do Eurovey, Sky Park, Centrum Nivy a pod. V okolí zastávky MHD, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne a podobne.

Celková cena bytu je 280.000Eur vrátane kompletného právneho a hypotekárneho poradenstva.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pre bližšie informácie o ponuke prosím kontaktujte:

Mgr. Klaudia Villemová
tel. kontakt: 0948 773 343
villemovak@gmail.com
www.klaudiavillemova.sk

V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis, príprava zmlúv, návrhu na vklad a odovzdanie nehnuteľnosti, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, LV, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok pri podaní návrhu na vklad na katastri.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF